Mods & Eklenti

Virtual Speditor ile Kendi İşinizi Oluşturun (Ver 2.11)

Herkese merhaba, iyi forumlar. Bu konu içerisinde sizlere Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarında bir program aracılığıyla sıfırdan serbest çalış işi oluşturmayı göstereceğim.

Programın Çalışması İçin Gereksinimler

Adım adım takip ederseniz programı nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
– Adım 1 – İndirme

ETS 2 1.36 Sürümü İçin Bu Adrese Tıklayarak Gerekli Programı İndirebilirsiniz.

Gerekli programı indirdikten sonra programı klasör halinde .rar dosyasından ayrıştırın.​

– Adım 2 – Ayarlar
Program içerisinde profilinize ait kayıt dosyasını isteyecektir, bunun için oyun içerisinde hızlı kayıt özelliğine tuş atayın ve oyunu kaydedin yada otomatik kayıt alıyor ise autosave klasörünü seçebilirsiniz. İşlem yaparken de dosya ismi her seferinde aynı olacağı için zorluk çekmezsiniz.

– Adım 2 – Kullanma

 

Virtual Speditor programını hemen açtıktan sonra “Profil Dizinini Seçin” kısmından profilinizin kayıt kısmını açıyoruz. Programa tanıtacağımız dosya “quicksave” (hızlı kaydet) dosyası olacaktır. Dosya tanıtma işleminden hemen sonra “Yükle” ile kayıt dosyasında gerekli ayarları yapabileceğimiz bölüm açılacaktır.

Bu aşamada isteğinize göre serbest çalış işi oluşturabilirsiniz.
Oluşturmak istediğiniz serbest çalış işini aşağıdaki numaralandırılmış şekilde yapın. 1 ilk önce yapılacak 5 en son yapılacak şeklindedir.

İsteğe göre ülke ve şirketi seçebilirsiniz.

1 – Kaynak: Yükü teslim aldığınız şehir,
2 – Şirket: Yükü şehirdeki hangi firmadan teslim almak istediğiniz,
3 – Hedef: Yükü teslim ettiğiniz şehir,
4 – Şirket: Yükü şehirdeki hangi firmaya teslim etmek istediğiniz,
5 – Yük: Götürmek istediğiniz yük.

Serbest çalış işini oluşturduktan sonra “Yükü Ekle” ile oluşturduğunuz işi listeleyebilir, “İşleri Temizle” ile oluşturduğunuz iş ve işleri silebilirsiniz.

Listelemeden sonra başka bir iş eklemek istemiyorsanız aşağıdaki “Kaydet” ile oluşturulan işi oyuna dahil edebilirsiniz. Sırada oynama yaptığınız kaydı oyunda yükleyip yada hangi şehre yükü ayarladınız ise o şehre gidip şirketten işi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

[​IMG]

Bu sefer elimden geldiğince detaylı yazmaya çalıştım, umarım herkes için anlaşılır bir konu olmuştur ve işinize yaramıştır.​

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı