Oyun

Warhammer 40.000 Korkunç Atmosferiyle World Of Warshipse Geliyor

Dünyaca ünlü strateji oyun Warhammer 40.000 temalı gemiler, kumandanlar, kamuflajlar ve daha ziyadesi World of Warships kozmosuna dahil oluyor. Games Workshop ile yapılan iş birliği kapsamında birçok detayın oyuna dahil olmasıyla birlikte, oyuncular ön sipariş verirlerse daha sonra hususî vazife bonusunun sahibi olabilecekler.

World of Warships ve World of Warships: Legends, uzak geleceğin dehşetli karanlığını tanınan deniz muharebesine getirecek olan Games Workshop ile birinci defa eşzamanlı iş birliği yaptığını duyurdu. Hepsi tanınan Warhammer 40.000 evreninden gelen gemi kaplamaları, kumandanlar, kamuflajlar ve daha ziyadesi yeni bir güncelleme ile World of Warships’e dahil oluyor.

Warhammer 40.000 evrenindeki en büyük kümelerden ikisi olan Imperium ve Chaos, korkusuz kumandanları tarafından yönetilen, eşsiz ve müthiş gemiler olan Justinian Lyons XIII ve Soğuk Arthas Rogthar tarafından temsil edilecek.

World of Warships Baş Yapımcısı Philip Molodkovets, “Bazıları kendi saflarımızdan gelen, inanılmaz tutkulu bir takipçi kitlesi toplayan ikonik bir marka ile işbirliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. “Warhammer 40.000’in gotik ve dehşetli atmosferi gerçekçi World of Warships cihanına değişik bir hava katacak ve bu da bu işbirliğini daha da enteresan kılıyor.”

World of Warships ön siparişi ile oyuncular avantaj sahibi

Bayrakların ve güncellemelerin dahil olduğu ön sipariş 27 Mayıs tarihinde oyun yerküresine sunulacak. Ön sipariş paketini satın alan oyuncular daha sonra şahsi bir vazife bonusu alma hakkı kazanacak. Bu oyuncular, Warhammer 40.000 temalı gemiler, kumandanlar ve kamuflajlar içeren bir konteyner kazanabilecekler. Tam gelişmiş içerik, Haziran ayının ilerleyen günlerinde hem World of Warships (PC) hem de World of Warships Legends’ta satın alınabilecek.

İki oyunun güçlerini birleştirmesi ile oyuncular gemilerde savaşlarını sürdürken farklı bir deneyim yaşayacaklar. Oyunun bu cins güncellemelerindeki eşya içeriklerini kaçırmak istemeyen koleksiyoncu oyuncular ise ön sipariş vererek ekstra eşyalar elde edebilecek. Daha ziyade malumat için World of Warships resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı