Oyun

Watch Dogs Legion’dan Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Son günlerin en sıcak mevzularından biri Assassin’s Creed: Valhalla’nın sızdırılmış oynanış videosuydu. Medyayı izlemek isteyenler buraya tıklayabilirler. Ubisoft materyallerini bilinmeyen tutmakta zorlanıyor olmalı, zira bir diğer oyunun daha imajları sızdırıldı. Bu seferki sızıntı medya olmasa da Watch Dogs: Legion’dan dört yeni ekran imgesi içeriyor.

Uzun devir evvel ilan edilen bir oyundan sızan imgeler çok büyük bir hadise yaratmasa da, bu sefer sızdırılan manzaralar hayli ilgi cazibeli. Manzaralarda oyun ekipmanlarını ve benzersiz yeteneklerini denetim edebileceğimiz üç karakteri (bir casus, bir futbol holiganı ve bir polis memuru) görüyoruz.
Casus, susturuculu bir silah, düşman silahlarını sıkıştırabilecek bir saat ve canlı optik kamuflaj ve roketlere sahip bir otomobil kullanacak. Buna karşılık, holigan arkadaşlarından yardım isteyebilecek ve sarhoş olduğunda daha az hasar alabilecek.

Bayan polisin ekran imgesi, casus ve holigan durumunda olduğu üzere, karakter ekranından değil, kentteki oyundan bir sahne gösteriyor. Üniforma sayesinde, kahraman birçok kısıtlı yana erişim kazanacak. Silah olarak bir cop kullanacak ve yetenekleri arasında tutuklanan ekip üyelerini kefalet etme yeteneği de olacak.


Son ekran manzarası duvardaki metinde 16 Eylül yazması nedeniyle dikkat çekiyor. Birtakım hayranlar, bunun Watch Dogs: The Legion’un planlanan çıkış tarihi olduğundan şüpheleniyor, lakin bu tarih oyundaki bir aktifliğin tarihi de olabilir.

Watch Dogs: Legion PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X ve PlayStation 5 ve Google Stadia yayın platformuna gelecek. Yeni oyun 12 Temmuz’da Ubisoft Forward’da gösterilecek. Sunum sırasında Watch Dogs 2’nin tam sürümü fiyatsız olarak sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı