Oyun

World of Warships En İyi Denizci Dövmesini Seçiyor

Wargaming, World of Warships kainatına şahsi yaratıcı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Tarihten birçok alıntı olan oyunda, kişisel günler için düzenlenen yeni etkinliklerle oyuncular keyifli devranlar geçiriyor. Bu müsabakada ise Ulusal Dövme Günü kutlamalarına hususî en düzgün dövme kazanacak!

World of Warships ve World of Warships: Legends geliştiricileri, 17 Temmuz Cuma günü olan Ulusal Dövme Günü kutlamaları için oyunculardan dövmelerini düzenledikleri fotoğraf müsabakası için sergilemelerini istiyor! Müsabakayı kazanan ve katılan oyuncuları ise birçok armağan bekliyor.

World of Warships ve World of Warships: Legends, denizcilik tarihi ile iç içe olan dövme kültürünü kutlamak ve yakında oyuna eklenecek bir gemi kamuflajını tasarlamak için hayranları ve topluluk üyelerini armağan kazanabilmeleri ve dövme yaratıcılıklarını gösterebilmeleri ismine denizcilik dövmelerinin manzaralarını paylaşmaya davet ediyor. 17 Temmuz tarihinden 24 Temmuz tarihine kadar oyuncular görsellerini yollayabilecekler. 24 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında oyuncular, listeye alınan dövmelere oy verecek. Kazanan dövmeler ise 13 Ağustos 2020 tarihine kadar açıklanacak.

World of Warships İdari Yapımcısı Philip Molodkovets, “Dövmeler, 1770’lerde Kaptan Cook’un Polinezya’ya birinci sefer yaptığı yolculuktan beri donanma kültürünün bir modülü oldu. Yüzyıllar boyunca denizciler, deniz ilahlarını yatıştırmak için vücutlarını tanınabilir dövmelerle süslüyorlardı. Yıllar boyunca dövme sanatı, tutkulu olduğunuzu göstermenin bir yolu olan yaygın zatî tabir biçimi haline geldi. Bu nedenle, bu dövme müsabakası ile topluluğumuz ve deniz arasındaki inanılmaz bağı göstermek istedik.” diyerek bu aktifliğin Warships evrenindeki alanının değerini belirtti.

World of Warships animasyon serisinde, denizcilik dövme geleneği hakkında daha fazla haber edinebilirsiniz.

Geliştiriciler Yarıştaki Görsellerden Yeni Kamuflaj Tasarlayacak

World of Warships geliştiricileri, müsabaka sırasında sunulan dövmelerden esinlenerek büsbütün yeni bir kamuflaj yaratacağını da açıkladı. Oyuna yeni gelecek olan kamuflaj seti Ulusal Dövme Günü kutlamaları için bir hatıra olacak.

World of Warships Dövme Yarışı Armağan Paketleri:

  • Dövmesi en fazla oyu alan insana, seçtiği dövme salonunda 1.000 dolar pahasında armağan kartı,
  • Dövmelerini gönderenlerden rastgele 100 şahsa World of Warships yahut World of Warships: Legends kamuflaj paketi,
  • Dövmelere oy veren 100 kimseye rastgele ikram kamuflaj paketi verilecek.

Müsabaka kuralları ve daha detaylı haber için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı