Oyun

WoW Shadowlands’in Beta Çıkış Tarihi Bildirildi

Dün gece Blizzard tarafından düzenlenen Shadowlands güncellemesi yayını gerçekleşti. Başlıktan da anlaşılacağı üzere yayın, külliyen MMORPG World of Warcraft’ın yaklaşmakta olan genişlemesine ayrıldı. Yayın sırasında birtakım güzel haberler verildi. Yaratıcılar Shadowlands’in tüm ögelerinin hazır olduğunu açıkladılar. Bununla birlikte, ek testler ve birtakım detaylar gerektiğinden, yeni genişleme paketinin beta sürümü önümüzdeki hafta yayınlanacak. Beta’ya davetler, katılma isteklerini bildiren seçilmiş oyunculara gönderilecek. Beta’ya katılmak için buraya tıklayın.

Blizzard temsilcileri de mevcut planlara nazaran, Shadowlands’in tam sürümünün bu yılın ahir, münhasıran sonbaharda çıkacağını doğruladı. Maatteessüf kesin tarih belirtilmedi. Beta testi lansmanı ve evvelki genişletme paketlerinin tam sürümlerinin çıkış aralıklarına bakıldığında Kasım ayının en muhtemel tarih olduğunu düşünebiliriz. Ayrıyeten koronavirüs pandemisi hala sürdüğü için, bu da eklenti üzerindeki çalışmayı etkileyebilir. Ortada kesin bir tarih olmasa da, bu sonbaharın Shadowlands için son çıkış tarihi olmaması da olasılıklar arasında.


Shadowlands genişleme paketi resmi olarak geçen yılın Kasım ayının başında BlizzCon etkinliğinde duyurulmuştu. Yeni eklentinin bir kesimi olarak, Azeroth’un en büyük kahramanları Sylvanas bir geçit oluşturduktan sonra yeraltı dünyası olan Shadowlands’e girecek. Ünlü yayıncı Asmongold’a nazaran, bir mühlet evvel alfa versiyonunu test ettiği Shadowlands’in World of Warcraft tarihinin en âlâ eklenti paketi olma talihi var. Önümüzdeki birkaç ay içinde bunu biz de öğreneceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı