Oyun

Yakuza: Like A Dragon Ön Sipariş Ayrıntıları (Xbox Series X, Xbox One, PS4 ve PC)

Microsoft’un en yeni Inside Xbox akışı, yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X’e gelen çok sayıda üçüncü taraf oyunu ortaya çıkardı. Bunların arasında, bu yılın ilerleyen vakitlerinde, Xbox X, Xbox One, PS4 ve PC’nin yanı (PS4 için Ocak ayında Japonya’da piyasaya sürüldü) piyasaya sürülmesi onaylanan Yakuza: Like a Dragon bulunuyor. Yakuza: Like a Dragon için şimdi net bir yayınlanma tarihi olmasa da, oyunun Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X için çıkacak oyunlar arasında mahal aldığını biliyoruz. Şayet sizde oyuna erkenden sahip olmak istiyorsanız ön sipariş verebilirsiniz.

Like a Dragon, Xbox Smart Delivery’yi destekliyor; bu, Xbox One’da oyunu satın almanız durumda size otomatik Series X sürümüne dönmesi manasına geliyor. Oyun başkaca çapraz kaydetme desteğine sahiptir, bu nedenle Xbox One’da oynamaya başlamanız durumunda, ilerlemenizi Series X’e aktarabilirsiniz.


Yakuza serisi umum olarak PlayStation’a kişisel bir oyun olsa da, şimdi PS5 sürümünden hiç bahsedilmedi.

Dövüş savaş mekaniğini barındıran Yakuza serisindeki evvelki oyunların bilakis, Like a Dragon dört kişilik bir ekiple sıra tabanlı RPG stili dövüş deneyimi sunuyor. Gelgelelim, yeniden de Mario Kart üslubu bir yarış oyunu olan “Dragon Kart” üzere yan hizmetler üstelenecek ve yan aktivitelerin tadını çıkartacaksınız.

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon için şimdiye kadar hiçbir ön sipariş bonusu açıklanmadı, lakin oyunun piyasaya sürülmesi yaklaştıkça bunlarında açıklanmasını bekliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı