Oyun

Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül

Yaz Döneminde Black Desert Cihanında Daha Ziyade Ödül! Maceracılar Black Desert TürkiyeMENA’da yazın gelişini kutlamaya devam ediyor. Yaz Dönemi güncellemesinin akabinde elde edilen başarılı geri dönüşler sayesinde kutlamalar kapsamında Maceracılara armağan kazanmaya devam ediyor. Misafir Kartı kullanarak oyuna yeni kaydolan Maceracılar ise Kalıcı Erişim kazanma hakkına sahip olacaklar.

Pearl Abyss, Yaz Serisi güncellemesi ile birlikte döneme kişisel yeni 200 bin karaktere ulaşmış olmanın memnunluğunu paylaşıyor. Bu muvaffakiyet sayesinde Black Desert TürkiyeMENA’da yaz dönemi daha da keyifli bir halde sürmeye devam edecek. Yaz Dönemi, Maceracılara dönem karakterlerini daha süratli ve daha kolay seviye atlama avantajları sunacak.

Misafir Kartı ile Kalıcı Yiğidişim Hakkı

Black Desert TürkiyeMENA’da yeni olan Maceracılar, 30 Haziran tarihine kadar oyuna 30 günlük erişim için Misafir Kartı talep edebilecekler. Bu erişim müddeti boyunca Seri Karakterleri ile 50. seviyeye ulaşan Maceracılar, kalıcı erişim kazanabilecekler. Bu sayede bir paket satın almak zorunda olmadan oyunu kalıcı olarak elde ederek, oyunda kalıcı olmanın keyfini sürebilecekler.

Daha ziyade malumat için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı