Oyun

Yeni Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezonu Oynanabilir Captan Price’ı Barındırıyor

Çarşamba günü, Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı önümüzdeki günlerde yayınlanacka olan 4. dönem için bir fragman yayınladı. Fragman, Çağdaş Warfare’in sevilen karakterlerinden biri olan Captain Price ve muhtemelen Warzone’un nükleer ağından oluşuyor. Infinity Ward 4. dönemi 3 Haziran Çarşamba günü yayınlayacak.

Yayınlanan fragman, Infinity Ward’ın 4. seride oyunu geliştirme planları hakkında pek bir şey anlatmıyor. Bunun bölgesine, oyunun hikayesi ve artan nükleer savaş tehdidi üzerine duruluyor. Oyuncular hala Bunker 11’in gizlş sırlarından kimilerini anlamaya çalışıyor ve bu soruların karşılıkları 4. dönemde açığa çıkacak.

 

Fragman başkaca Captan Price için çok ziyade sahneye bölge veriyor ve velev bir uçağın gerisinde bir takıma liderlik ettiği görülüyor. Oyuncular, Çağdaş Warfare’in geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana Captan Price’ı oynanabilir bir operatör olarak istemişlerdi. Yukarıdaki fragmana dayanarak Infinity Ward’ın Price’in Fiel’ın Call of Duty’nin en son operatörü olarak geri dönüşü ile dalga geçtiği görülüyor.

Infinity Ward, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan lansmandan evvel yeni dönem hakkında daha çokça malumat verecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı