Oyun

Yeni Dünya Bossu Öfkeli Muskan Black Desert Mobile’a Geldi

Tüm Maceracılara birçok ödül kazandıran etkinlikler, Black Desert cihanında yenileriyle devam ediyor. Tüm dünyadaki Maceracıların birlikte rekabet edeceği ve uzun vakittir beklenen Bâtın Vazifelere Meydan Oku misyon serisi ile oyuncular yeni sırlara ışık tutarken birçok ödül kazanacak!

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye MENA’da uzun müddettir beklenen Zımnî Misyonlara Meydan Oku misyon serisinin geri döndüğünü duyurdu. Maceracılar, bu hafta oyunda yer alan başka etkinliklere katılırken gizli gizemleri ortaya çıkararak mükafatlar kazanabilecekler.

Bâtın Vazifelere Meydan Oku misyon serisi, sadece Black Desert cihanında bulunan ve oyunculara eşsiz bir tecrübe sunan özel bir etkinliktir. 2 Eylül tarihine kadar, dünyanın dört bir yanından Maceracılar bu özel aktifliğe birlikte katılarak Domongatt ailesi ile genç Jordine’nin öyküsü ardındaki gizemleri ortaya çıkarabilecekler. Tüm gizemleri, birebir misyonları yapan başka oyunculardan evvel bulanlar büyük bir mükafatla ödüllendirilecek ve tüm iştirakçiler bu küresel güce katıldıkları için mükafatlar alacak.

Etkinliklere Katıl, Black Desert Cihanında Kalıcı Ol

Terrmina Küpe aktifliği de yüksek dereceli küpeleri elde etme bahtı sunmak için bu hafta da devam ediyor. 24 Ağustos tarihine kadar Maceracılar oyun müddetlerine nazaran özel eşyalar alırken misyonları tamamlayarak Terrmina Küpeleri elde edecekler. Bu küpeleri muvaffakiyetle yükseltenler, 2 Eylül tarihine kadar bir PEN (V) Capotia Küpesi kazanacak.

Uzun vakittir beklenen Hashashin sınıfı, Black Desert dünyasına geliyor! Black Desert Türkiye MENA ve Black Desert Mobile’da, Eylül ayının birinci haftasında oyuncular yeni sınıfla buluşacak. Hashashin, resmi olarak birinci çıkışını yapmadan evvel 26 Ağustos tarihinden itibaren bir ön kayıt aktifliği ile Maceracılar tarafından deneyimlenebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı