Oyun

Yeni Kahraman ‘Lahn’ Artık Shadow Arena’da!

Geçtiğimiz günlerde oyuna dahil olacağı duyurulan yeni kahraman Lahn artık Shadow Arena’da uğraşın bir parçası! Birbirinden farklı yeni şahsi yeteneklere sahip olan Lahn, oyuncuların kendilerini savunmaları için birçok avantaj sağlayacak. Oyuncular ise bu yeni kahramanın gelişi ile Kadim Silah modunun tadını çıkarabilir.

Pearl Abyss bugün yeni kahraman Lahn’nın Shadow Arena evrenindeki uğraşa katıldığını duyurdu. Oyuncular artık oyunun 12. karakteriyle oynayabilecek ve güçlü yeteneklerini rakiplerini tesirli bir halde alt etmek için kullanabilecek.

Yeni kahraman Lahn, Hilal Pendulum silahını kullanarak kendisi ve rakipleri arasındaki yeri manipüle ederken düşmanlarını stratejik olarak hedefleyebilir. Başkaca, uzun menzilde havada sıçrar ve kayar, bu hususî yeteneği sayesinde hücumlarını hedefleyebilir yahut savaş sahasından çıkmasını sağlar.

Kadim Silah Moduyla Shadow Arena’da Gücünüzü Kanıtlayın

Lahn’ın gelişine ek olarak, Shadow Arena’da yeni bir Kadim Silah modu tanıtıldı. Oyuncular bu yeni moda, Kadim Silahlar Laytenn ve Puturum’u elde etmek için kullanılabilen Laytenn Güç Çekirdeği ve Puturum Güç Çekirdeği ile başlayacaklar.

Bununla birlikte, bir Destekleme özelliği de oyuna dahil oluyor. Oyuncular savaş sahasında öldüğünde Destekle butonu ortaya çıkacak ve öbür bir oyuncuyu izleyerek tezahürat yapabilecekler. Oyuncular, desteklediği oyuncu bir rakibi yendiğinde 2 Gümüş Para kazanabilecek. Oyun ahir kazanan oyuncu ise kendisini destekleyen oyuncu sayısına nazaran Gümüş Para alacak.

Lahn’ın tanıtım medyasını izleyebilir ve daha fazla haber için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter’ı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı