Oyun

Yeni Kahraman ‘Lahn’ Shadow Arena Evrenine Katılıyor

Yeni Kahraman Lahn Shadow Arena Cihanına Katılıyor! Yakın devranda Steam platformu üzerinden Erken Erişim’e açılan Shadow Arena oyununa yeni kahramanlar dahil olmaya devam ediyor. Arenaya katılan 12. kahraman Lahn olacak! Kahramanlar dışında diğer mevzularda da güncellemeler yapılan oyunda, “Shadow Arena Champions Showdown” şampiyonu ise malûm oldu.

Pearl Abyss, yeni kahraman Lahn’ın 2 Temmuz tarihinde Shadow Arena’da oyuncularla buluşacağını duyurdu. Yeni kahraman, oyuncuların yeni güçlü becerileri kullanarak diğerlerine karşı uğraş etmesini sağlayacak.

Shadow Arena’nın 12. kahramanı Lahn, bir düşmanın aldığı durumu Hilal Pendulum silahı ile çekerek yahut sürükleyerek manipüle edebilen bir dövüş sanatçısıdır. Başkaca, uzun menzilli ataklar yaparak, düşmanlarına uzaktan da tesirli bir biçimde nişan alabilme becerisine sahiptir. Oyuncular yeni kahramanın bu benzersiz becerilerini gelecek hafta oyuna dahil olacak güncelleme ile deneyimleyebilecekler.

Shadow Arena Kozmosu Yeni Güncellemeler ile Gelişiyor

Bununla birlikte, Shadow Arena’da farklı yeni güncellemeler de yapıldı. Artık Grup savaşı sırasında ehil iştirakçi bulunamadığı ve bekleme mühleti uzadığı devir Yapay Zeka botları eklenecek ve oyuncular beklemeden oyunun tadını çıkarabilecek. Başkaca daha çekişmeli bir oyun ortamı yaratmak için donanımlı silahların artık kendine mahsus bir görünümü olmayacak. Bu halde, bir silah seviyesinin sırf görsellere dayanarak değerlendirilmemesi sağlanacak.

Grup modu yarışı “Shadow Arena Champions Showdown” 28 Haziran tarihinde gerçekleşti. Ağır 4 tipten sonra kazanan, müsabaka boyunca kazanılan yekun puana nazaran belirlendi. Kazananlar Ororong ve Banishing, 5 Kahraman Seçme Kuponu ve yanında şahsi bir dış görünüm ile ödüllendirildi.

Daha fazla haber için Shadow Arena’nın resmi internet adresi ve Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı