Oyun

Yeni Macera Günlüğü ile Birlikte Bayrama Özel Etkinlikler

Black Desert TürkiyeMENA kainatına yeni Macera Günlüğü’nün eklenmesi ile Maceracılar daha ziyade aktifliğe katılıp hizmet yaparak birbirinden bedelli armağanlar kazanma talihi yakalayabilecekler. Bunun yanı sıra sınıflarını daha da geliştirmek isteyenler için Ramazan Bayramı’na şahsi etkinlikler oyuna dahil olacak.

Pearl Abyss bugün Black Desert TürkiyeMENA’ya yeni bir Macera Günlüğü eklendiğini açıkladı. Maceracılar, bu hafta gerçekleşen yeni aktiflikleri tamamlayarak çok sayıda armağan toplarken bir seri yeni vazifesi deneyimleyebilecekler.

Lv. 56 ve üzeri karakterle Kara Ruh’tan alacakları hizmetin tamamlanmasıyla aktifleşecek olan Dorin Morgrim’in Macera Günlüğü, Maceracılar için Black Desert kozmosuna dahil oluyor. Maceracılar bu yeni günlüğü, Dorin Morgrim’e kişisel eşya ve yükseltilmiş ekipman vererek tamamlayabilirler.

Bayramla birlikte Baht Tanrıçası da 3 Haziran tarihine kadar birçok aktiflik ile Maceracıların yanında olacak. Oyuna giriş yapan, avcılık, yekuna ve balıkçılık yapan Maceracılar, Shakatu Tüccarlar Birliği Altın Külçesi eşyası ile ödüllendirilecek. Maceracılar kişisel armağanlar kazanabilecekleri “Altın Külçe Kutusu”nu 10 adet Shakatu Tüccarlar Birliği Altın Külçesiyle üretim yaparak elde edebilecekler. Dahası, oyun müddetlerine nazaran günde 5 kere zarlarını yuvarlayan Maceracılar da çeşitli armağanlar kazanma bahtı yakalayabilecekler. Bunun yanında Gümüş ile satın alınabilir bir Eşya Düşürme Artış Parşömeni mevcut olacak.

Hot Time Aktifliği Bayrama Kişisel Versiyonu ile Geliyor

Ramazan Bayramı’na kişisel Hot Time aktifliği, Maceracıların hafta boyunca Level ve Beceri EXP alarak sınıflarını yükseltebilmeleri için oyuna dahil olacak. Hafta ahir daha da büyük bir EXP artışı sunacak olan aktiflik, oyun içi armağan meraklılarına istediklerini vermek üzere devam edecek. Bununla birlikte, şahsi giriş armağanları aktifliği Maceracılara 3 Haziran tarihine kadar her gün oyuna giriş yapmalarının akabinde kıymetli mükafatlar kazandırmayı sürdürecek.

Daha çokça malumat için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı