Oyun

Yeni Masa Oyunu Titanic: The Game Duyuruldu

 Titanik sinemasından esirlenen yeni masa oyunu Titanic: The Game, Spin Master Games tarafından duyuruldu. Nostalji dolu anlar yaşatacak oyun bir masa oyunu olarak önümüze çıkacak. 


 Yaklaşık bir 20 yıl evvel tanınan olan masa oyunları günümüze kadar çizgisini bozmadan ilerlemeye devam etti. Boş vakitlerinde gerilim atmak isteyen yaşı geç oyunseverler umumiyetle masa oyunlarını tercih ediyor. Vakit geçtikçe ve oyun dünyasının gelişmesiyle kart oyunları popülerliğini yitirsede azımsanamayacak kadar bir oyuncu kitlesinin olduğunu belirtelim. 

 Bildiğimiz üzere düz ve umumiyetle yeşil bir yerin üzerinde oynanan masa oyunları belirli bir kural barındırıyor ve o kurala nazaran hamle yapılması gerekiyor. Spin Master Games masa oyunu ve titanik efsanesini birleştirerek yeni bir masa oyunuyla önümüze çıktı. Heads Up ve Escape Room: The Game üzere oyunlarla tanıdığımız Spin Master Games, Titanic: The Game’i duyurdu. 

 1 Ağustos 2020’de çevrimiçi oyun platfromlarında göreceğimiz Titanic: The Game, aslında efsane titanik 4×9 olmak üzere 36 karodan oluşan bir masa halini alacak. Her geçen cinsin akabinde bir karo suyun altında kalmak üzere karşıt çevriliyor. Oyunseverler ise yolcuları kurtarmak için elinden gelenin en uygununu yapmak zorunda kalıyor. Oynadıkça öğreneceğimiz Titanic: The Game, 1 Ağustos’ta bizlerle olacak. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı