Oyun

Yeni Pokemon Sword and Shield: The Armor Isle’nin Detayları Salı Günü Geliyor!

Pokemon Sword and Shield’ın birinci DLC genişlemesi The Armor Isle, önümüzdeki günlerde yayınlacak ve çok yakın hengamda genişleme ile ilgili çok daha ziyade ayrıntı açıklanacak. Pokemon Company, 2 Haziran’da yayınlacak genişleme hakkında birtakım yeni detayları paylaşacağını duyurdu.

Pokemon Company şu an için hususla ilgili olarak daha ziyade detay paylaşmadı, bu yüzden tam olarak ne üzere şeylerle karşılacağımız görünür değil. Lakin Isle of Armor’un bu ay piyasaya sürüleceği düşünülürse muhtemelen çıkış tarihi de açıklanacaktır.


Isle of Armor, bu yıl Sword and Shield’a gelen iki fiyatlı genişletmeden birincisi. Bu, oyuncuları Mustard isminde eski bir Pokemon League Şampiyonuyla antreman yapacakları ve yeni Efsanevi Pokemon Kubfu’yu alacakları isimsiz Zırh Adası’na götürüyor.

2. DLC genişlemesi ise The Corwn Tundra ve önümüzdeki sonbaharda yayınlanması planlanıyor. Calyrex isimli yeni bir Efsanevi Pokemon ve Pokemon dens’i gayri oyuncularla keşfetmenizi sağlayan yeni bir modda dahil olmak üzere birçok yeni öğeyi bulunduruyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı